חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

החברה שמעניקה פתרון טכנולוגי לעסקים: הכירו את ישר תעשיות פלסטיק

פלסטיק הוא חומר כל כך נפוץ ושגרתי, שלעתים נוטים לזלזל בו ולא בצדק. אם אתם כעסק זקוקים לפתרון פלסטי או לכזה שכולל פלסטיק, תגלו זאת באופן ישיר. פלסטיק הוא תחום התמחות מיוחד ולכן, בכדי להשיג את הפתרון האיכותי והמדויק שאתם מחפשים, תצטרכו לעבוד עם מומחים. החדשות הטובות הן שיש כאלה בארץ, מהרמה הגבוהה ביותר. הכירו את ישר תעשיות פלסטיק.

מה מיוחד בפלסטיק?

מי שלא מכיר את התחום מקרוב, עשוי לחשוב שפלסטיק הוא סוג אחד של חומר ושפשוט יחסית לתכנן וליצור מוצרים בעזרתו. בפועל, הפלסטיק הוא חומר מלאכותי, אשר יש ליצור במיוחד ולהתאים למטרות. הדבר מחייב ידע מתקדם ומכונות מתאימות. אך הוא גם פותח הזדמנויות רבות בפני עסקים. אם אתם מפתחים מוצר פיזי כלשהו, במקרים רבים הפלסטיק יהיה אחד מחומרי הגלם עבורו. במקרים מסוימים, אפילו חומר הגלם היחידי! באמצעות שירותי ישר תעשיות פלסטיק, תוכלו לקבל מענה לכל הדרוש, בכדי לתכנן ולייצר מוצר זה היטב. מייד נרחיב לגבי שירותי החברה והדבר ימחיש לכם עד כמה הנושא מורכב. אך במקום לפנות לכמה ספקים בתהליך התכנון והייצור, כאן ישנה התועלת המיוחדת, של ספק מומחה שמציע את הכל, במקום אחד.

עוד על החברה

י.ש.ר תעשיות פלסטיק מתמחה בשירותים בתחום הפלסטיק, עבור עסקים גדולים (בלבד). זו היא חברה וותיקה, אשר נוסדה בשנת 1978. במבט על, שירותיה הם פיתוח וייצור מוצרי פלסטיק, מהפשוטים יחסית ועד למוצרים מורכבים ומתוחכמים במיוחד. אפיון המוצר, ייצורו, הרכבתו ואריזתו – הכול ניתן לקבל במקום אחד ועם אחריות אחת. זו היא נקודה חשובה, אשר עשויה לספק לכם ערכים מוספים רבים. למשל צמצום עלויות השרות, פיתוח וייצור זריזים יותר וכן פישוט ניהול הלוגיסטיקה וההובלה. תנאי הייצור במתקני החברה מתקדמים ביותר. לשם ההמחשה: י.ש.ר תעשיות פלסטיק מסוגלת לתכנן ולייצר גם מוצרי פלסטיק בתחומי הרפואה והקוסמטיקה הרפואית. זאת, במתקנים נקיים מיוחדים, אשר עומדים בתנאי התקן ISO-13485. לעתים ישנם רכיבי אלקטרוניקה כחלק ממוצר הפלסטיק וגם היבט זה מחייב תנאים מיוחדים. רצפת אולם הייצור מוארקת לשם כך וישנה גם התאמה מיוחדת של שולחנות העבודה, עבור טיפול במוצרים אלקטרוניים. הכול מנוהל באופן מוקפד ומתוחכם, כולל תהליכי בקרת ייצור שיטתיים.

 

 

השירותים המרכזיים

י.ש.ר תעשיות פלסטיק מציעה בעיקר את השירותים הבאים:

  • עיצוב מוצר – שירותי עיצוב מוצר בהיבטיו השונים. גם במסגרת מחלקת הפיתוח של הלקוח. היבט משנה לכך, הוא תהליך תכנון וייצור התבניות, אשר נדרשות לייצור באמצעות טכניקת ההזרקה.
  • ייצור – ייצור המוצרים עצמם ניתן לביצוע בשיטות שונות. הוא מתבטא במיוחד בהזרקת פלסטיק, שהוא תחום התמחות מרכזי של החברה. זאת, כולל טכניקות הזרקה מיוחדות, כגון הזרקת שני חומרים באותו מוצר (הזרקה דו קומפוננטית).
  • עיבוד שבבי – שירות עיבוד שבבי משלים ככל הנדרש, לחלקי הפלסטיק שיוצרו. זאת, באמצעות מערך מתקדם של מכונות, כולל כרסומות, מכונות CNC, מחרטות CNC, מכונות אלקטרו ארוזיה (EDM), מכונות חיתוך בחוט (WIRE CUT), מכונות למדידה תלת ממדית ועוד.
  • צביעה – שירותי צביעה של המוצר המוגמר, כולל צביעה דקורטיבית וצביעה מיוחדת בצבעים מוליכים.
  • הדפסות – היכולת להדפיס על גבי המוצרים ככל הנדרש טקסט וגרפיקה. זאת בשיטות כגון דפוס רשת (משי) ודפוס טמפון (טכניקה להדפסה על משטח לא ישר).
  • הלחמות והרכבות – שירותי הלחמות בטכנולוגיה אולטרה סונית, החדרת אינסרטים והרכבות אלקטרו מכאניות.

לסיכום

השורה התחתונה עבורכם כעסק, היא שיש כתובת אחת לכל הדרוש בתחום הפלסטיק – ישר תעשיות פלסטיק. גם אם אינכם זקוקים מיידית למוצרים בתחום זה, כדאי לזכור את השם.

מאמרים נוספים

לחיות טבעוני

נגישות