חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סטודנטים – הגיעה חופשת הסמסטר? כדאי שתמצאו דיל לחופשה באילת

לאחר תקופה עמוסה של לימודים, הגשה של עבודות ושינון לקראת מבחנים, סוף סוף הגיע הרגע לצאת לחופשת הסמסטר. חופשת הסמסטר מהווה הזדמנת מעולה בעבורכם לאגור כוחות ולנוח, בייחוד לאור סדר היום העמוס אותו אתם חווים בתור סטודנטים עסוקים. במקום לשבת בבית ולצפות בטלוויזיה או להיפגש עם חברים, אפשר ואף רצוי למצוא עכשיו דיל לחופשה באילת, וזאת בשל היכולת ליצור חופשה מפנקת ואפילו חסכונית – לרגל היציאה לחופשת הסמסטר. כיצד תוכלו למצוא דילים משתלמים במינימום מאמץ? אנחנו כאן עם כל הפרטים.

חופשה באילת – כך תוכלו לחסוך בהוצאות

כסטודנטים, התקציב שלכם לחופשה הוא באופן טבעי נמוך יותר מאשר האוכלוסייה הכללית. דווקא בגלל זה אפשר ואף רצוי לנצל את העובדה כי חופשת הסמסטר לטובת ביקור בעיר התיירות הרשמית של ישראל. כיצד תוכלו לאתר דילים משתלמים שיהפכו את החופשה לחסכונית אך במקביל גם מפנקת? להלן מספר דרכים:

חיפוש מבצעים באתרים של רשתות המלונות

דרך מצוינת שבמסגרתה תוכלו להוזיל את עלויות הנופש שלכם יכולה להתבצע באמצעות בדיקה של מבצעים באתרים של רשתות המלונות הגדולות והמובילות בישראל, כמו רשת ישרוטל. באתר של רשת ישרוטל ניתן לקבל הנחה בגובה של 5% בעבור הזמנה של חדרי מלון בעיר, כאשר מעת לעת מפרסמת הרשת דרך האתר מבצעים לחופשה באילת במחיר מצוין ועם שימת דגש על התאמה מדויקת לצרכים שלכם – בין אם אתם עתידים לנסוע עם בן/בת הזוג או במסגרת קבוצתית עם חברים מהלימודים.

 

 

תכנון חופשה מראש

על מנת להוזיל את העלויות של חופשה באילת שיכולה להגיע גם לאלפי שקלים, מומלץ לתכנן ולהזמין את החופשה מראש, אולם כדאי לבחור תאריכים שבהם מזג האוויר נעים מתוך מטרה להבטיח כי תוכלו לנצל את מזג האוויר הנעים לטובת יצירה של חופשה מפנקת המשלבת גם שהייה במלון יוקרתי אך גם ביקור באטרקציות, מסעדות וכמובן ניצול של חוף הים עוצר הנשימה של העיר.

ניצול הטבות מועדון בתקופת החורף

חברים במועדון לקוחות? ובכן, דרך מועדון הלקוחות תוכלו לקבל הנחה להזמנה של חדרי מלון בעיר אילת, לעיתים בגובה של עשרות אחוזים, בייחוד בשל העובדה כי בתקופת החורף המחירים במלונות צונחים. שימו לב כי המבצעים לעיתים אינם כוללים את סוף השבוע או חגים, אולם מאחר ואתם סטודנטים וגמישים מבחינת הזמנים, אפשר בהחלט לנצל את המבצעים הללו לטובת סגירה של חופשה בעיר אילת, בתקופה הזו. שימו לב כי מעבר לעלות הכספית הנוחה, אפשר ואף רצוי לשלב גם  אטרקציות חורפיות בעיר במחירים משתלמים, כחלק מיצירה של חופשה המשלבת בין הטענת מצברים לבין יצירת חוויות בלתי נשכחות.

חיפוש באתר של התאחדות הסטודנטים

התאחדות הסטודנטים בישראל נחשבת לקבוצת כוח משמעותית, גם בכל הקשור לניצול של הטבות במסגרת החברות בהתאחדות. באתר הרשמי של התאחדות הסטודנטים ניתן לאתר מבצעים מיוחדים שלא רק יוזילו את החופשה אלא גם יאפשרו לכם ליצור חופשה מפנקת ביחד עם כל החברים, בעקבות סגירה של מלונות במיוחד בעבור סטודנטים שיוצאים לחופשת הסמסטר, כמו במסגרת של נופש הפאנג'יה המסורתי.

לסיכום

מזג האוויר המצוין בעיר אילת לצד מלונות יוקרתיים, אטרקציות ומסעדות הם אלו שהופכים את אילת לעיר מבוקשת לנופש ואירוח. בעבורכם כסטודנטים, חופשת הסמסטר המסורתית מהווה הזדמנות מעולה לרדת לעיר וליצור לעצמכם חופשה המשלבת בין מנוחה, פעילויות וקולינריה משובחת, בעלות כספית נוחה – וזאת ע"י צרכנות נבונה המתבצעת באמצעות השוואת מחירים בין המלונות, איתור של מבצעים  וכן הזמנה מראש שיכולה לחסוך לכם אלפי שקלים בעבור חופשה בעיר התיירות הרשמית של מדינת ישראל.

מאמרים נוספים

לחיות טבעוני

נגישות