חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

באפס ניסיון או מאמץ: למה כדאי למכור באמאזון ואיביי?

אמזון ואיביי הפכו בעשור החולף מחנויות קטנות ולא מוכרות לתאגידים גדולים שמצליחים למשוך אליהם מיליוני לקוחות מדי יום, כאשר ישראל נחשבת לאחת המדינות המובילות בהזמנה של מוצרים דרך האתרים הללו. למעשה, המגמה של מעבר לרכישה דרך הפלטפורמות האינטרנטיות מהווה הזדמנות מצוינת בעבורכם להצטרף לעולם הקמעונות האינטרנטי, ללא ניסיון או מאמץ. חושבים שמדובר בפנטזיה? ובכן, יותר ויותר ישראלים כבר עכשיו עוסקים בתחום הזה ועדות לכך ניתן למצוא בפרסומים בעיתונות הכלכלית אשר דיווחו על מעל ל 10,000 ישראלים שכבר עכשיו הצטרפו לתחום. למה גם לכם כדאי להתחיל ולמכור? להלן מספר סיבות מרכזיות:

פוטנציאל לקהל לקוחות עצום

כפי שציינו בתחילת הסקירה, קהל הלקוחות של אמזון ואייבי חצה כבר לפני מספר שנים את רף המיליונים. במקום לפתוח חנות פיזית או אינטרנטית על שמכם ולהתחיל להשקיע סכומי עתק בעבור שיווק ופרסום, תוכלו להיעזר בפלטפורמות הללו לטובת פנייה ללקוחות פוטנציאליים – הן כאן בארץ והן מעבר לים. מאחר ונכון להיום אמזון חולשת על 40% מסך המכירות האינטרנטיות בארה"ב וצפויה להמשיך להגדיל את כוחה, ואילו אייבי היא שחקנית בולטת בתחום המכירות אונליין עם עלייה עקבית במספר הגולשים. על כן, אין ספק כי מדובר בהזדמנות מצוינת בעבורכם להצטרף לעבר מגמה שרק הולכת וצוברת תאוצה ובהתאם לכך מאפשרת לכם להגדיל את ההכנסה.

באפס ניסיון או מאמץ: למה כדאי למכור באמאזון ואיביי?

ללא צורך בניסיון קודם

תחום המכירות הוא תחום מורכב הדורש לא מעט מיומנות וניסיון. יחד עם זאת, כאשר מדובר במכירה המתבצעת דרך אייבי או אמזון לא נדרש ניסיון קודם בתחום אלא רק התמקצעות שיכולה להתבצע הן ע"י יצירת קשר עם מוכרים שמעבירים הדרכות בתחום או דרך הצטרפות לקבוצות ברשתות החברתיות אשר מהוות כר פורה של ידע אותו אפשר לנצל לטובת רכישת ניסיון והבנה של התחום.

כל מה שצריך הוא חיבור לאינטרנט

על מנת להתחיל ולמכור דרך הפלטפורמה של אייבי או אמזון אין צורך להשקיע ברכישה של ציוד יקר, אלא רק לבצע את פעולת המכירה דרך FBA המהווה את הדרך הטובה ביותר לסחור בפלטפורמה הזו, בשל אפשרויות השילוח המהירות של אמזון. בנוסף לכך, פתיחה של עסק דרך הפלטפורמה של אייבי מתבצעת באופן קל ופשוט דרך אפשרויות משלוח מגוונת, ועל כן כל מה שצריך בשביל לעבוד בתחום הוא רק חיבור זמין לאינטרנט בשביל לנהל את החנות שלכם.

לסיכום, באמצעות הצטרפות כמוכרים לאתרים אייבי ואמזון גם אתם תוכלו ליצור באפס מאמץ נתיב הכנסה שיכול לחולל שינוי עצום ביכולת הפיננסית שלכם, וזאת בשל היכולת לסחור ובהתאם לכך להגדיל את ההכנסה באופן פסיבי או להפוך את הפלטפורמות הללו למרכז העיסוק העיקרי שלכם, ובכך להצטרף לאלפי ישראלים שכבר עכשיו סוחרים בפלטפורמות אינטרנטיות מובילות וצומחות בקצב מהיר.

מאמרים נוספים

לחיות טבעוני

נגישות