חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מגבת במבוק או כותנה: אילו סוגי מגבות קיימים ואיך כדאי לבחור?

אם עד לפני מספר שנים הקהל הישראלי הסתפק במגבות בסיסיות למדי, כיום ניתן לומר כי חל שינוי משמעותי אשר מגיע לידי ביטוי ברכישה של מגבות ברמת איכות מעולה, בין היתר בעקבות שימור בחומרי גלם טבעיים שנבחרים בקפידה מתוך מטרה להגדיל את רמת הצפיפות ובהתאם לכך גם להוביל לתחושה של בית מלון, ממש בבית. אילו סוגי מגבות קיימים ואיך תוכלו לוודא כי אתם בוחרים כשורה? להלן כל הפרטים.

מגבת בקבוק

מגבת שנחשבת לנמכרת מאוד בעולם הטקסטיל היא מגבת המבוססת על שימוש בבמבוק טבעי. למעשה, סוג זה של מגבות מהווה הזדמנות מצוינת להוביל להשקעה כספית משתלמת, וזאת בשל העובדה כי מדובר במגבת איכותית מאוד אשר בעלת תכונות אנטי-בקטריאליות כמו גם כזו שמתייבשת בקלות. נוסף לכך, היא יכולה להתאים גם למבוגרים וגם לילדים, בייחוד על רקע העובדה כי מדובר במגבת שעוטפת את הגוף ומספקת רכות שמאפשרת לכם להרגיש ממש כמו בבית מלון. דרך האתר של חברת גטה תוכלו לבצע רכישה של מגבות במבוק באיכות מעולה ועם שימת דגש על מחיר אטרקטיבי, כל זאת מתוך מטרה להוביל להשקעה כספית משתלמת ואף אקולוגית, בעקבות תהליך ייצור ידידותי.

מגבת קטיפה

בד הקטיפה נחשב לאחד מהבדים היוקרתיים ביותר, כאשר אחד מהטרנדים החמים בעולם הטקסטיל כולל שילוב של בד זה לטובת ייצור של מגבות איכותיות. המגע של בד הקטיפה הוא נעים מאוד למגע, אולם כושר הספיגה שלו הוא נמוך יותר מאשר בד במבוק. מגפת קטיפה נמכרת בעלות כספית אטרקטיבית דרך אתרים אינרטיים מובילים, וניתן להזמין אותה במגוון רחב של מידות ובמחירים אטרקטיביים, כאשר אחד מהטרנדים החמים כולל שילוב של הבד הזה ביחד עם בד כותנה לטובת יצירה של מגבת סקוטש שיכולה להתאים מאוד למטיילים.

 

 

מגבת כותנה

מגבת כותנה מאפשרת לספוג במהירות את המים והיא גם מתייבשת במהירות, ועל כן היא נחשבת לאחת המגבות הנמכרות ביותר. רכישה של מגבת 100% כותנה היא בעלת כושר ספיגה גבוה לצד רכות מנצחת שהופכת אותה למגבת מפנקת מאוד שאותה ניתן למצוא בכמעט כל בית בישראל, כמו גם במלונות יוקרה. תהליך הייצור הוא קפדני אולם שימו לב כי אתם רוכשים מגבת המבוססת על שימוש בכותנה ולא בשילוב של חומרים נוספים, מאחר ותחושת הרכות כמו גם הספיגה פוחתת באופן משמעותי.

כיצד בוחרים מגבת?

כאשר בוחרים מגבת צריך לשים דגש קודם כל רמת הצפיפות. צפיפות גבוהה מאפשרת גם כושר ספיגה גבוה וכן אפשרות לשמור על המגבת למשך זמן רב גם לאחר מספר רב של כביסות, ועל כן מדובר באלמנט שהוא בעל משמעות בתהליך הבחירה. בנוסף, רצוי לבצע את הרכישה של כריות דרך חברה מוכרת אשר מקפידה על תהליך ייצור קפדני. כאן תוכלו למצוא עוד חמישה טיפים מעולים לרכישה של מגבות, כל זאת מתוך מטרה להוביל להשקעה כספית משתלמת אשר תניב לכם לא רק מגבות מפנקות אלא גם יכולת לנצל את המגבת למשך מספר רב של שימושים, ללא הורדה של צבע או שינוי בצורה. השוואת מחירים כמו גם קבלת המלצות מהווה דרך מעולה לקבלת החלטות בנוגע לרכישה של מגבות בעבורכם, ובעבור כל בני המשפחה.

לסיכום

ענף הטקסטיל חווה שינויים משמעותיים מאוד בשנים האחרונות המגיעים לידי ביטוי בפיתוח של מגבות יוקרתיות שיכולות להתאים גם למבוגרים וגם לילדים. הקפדה על רכישה דרך חברה מקצועית המתמחה בתחום הטקסטיל תאפשר לכם להיות בטוחים כי אתם משקיעים את כספכם בחוכמה, ומקבלים תמורה מלאה להשקעה כספית בעבור רכישה של מגבות.

מאמרים נוספים

לחיות טבעוני

נגישות