חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הדחיפה שלכם למשרות נחשקות בחברות גלובאליות: 3 סיבות טובות ללמוד אנגלית עסקית בברלינגטון אינגליש

עומדים לפני ריאיון עבודה באנגלית? רוצים להתקבל לעבודה שדורשת אנגלית ברמה גבוהה? בעזרת ברלינגטון אינגליש תוכלו לשפר את האנגלית פלאים, בכל צורת לימודים שמתאימה לכם, בקלות ובמהירות. במאמר שלפניכם פירטנו אודות ברלינגטון אינגליש, למה כדאי ללמוד שם ומהם נושאי הלימוד העיקריים.

התאמת הקורס לצרכים שלכם

בברלינגטון אינגליש תוכלו ללמוד בכל צורה הנוחה לכם:

  • קורס אנגלית אונליין – היום ניתן ללמוד בלי לצאת מהבית! בעזרת הקורס הממוחשב של ברלינגטון אינגליש, הכולל שיעורים מקוונים ולמידה בתוכנת הלימוד ייעודיות ובאפליקציה של ברלינגטון, תוכלו לשפר את האנגלית שלכם מכל מקום ובכל זמן שתבחרו. את הקורס מעבירים מיטב המורים המקצועיים, ותוכלו לצפות בשיעורים בדרך חזרה מהלימודים, לפני השינה או במהלך ארוחת הצהריים. למידה מקוונת מאפשרת לא לפספס אף שיעור, וכן קביעת קצב הלמידה באופן המותאם אישית אליכם.
  • קורס אנגלית פרונטלי – קורס הנערך בקבוצות קטנות ומועבר על ידי מורים מקצועיים ומנוסים בתחום. נושאי הלימוד משותפים לכל הכיתה, אך הקורס נערך בצורה כזו שכל אחד מכתיב את הקצב של עצמו. המורים מלווים את התלמידים בכל השיעורים וגם אחריהם, ומעניקים מגוון כלים לשיפור הכתיבה, הקריאה והדיבור באנגלית.

נושאי לימוד רלוונטיים וחשובים

אם אתם רוצים להתקבל למשרה שווה בתחום ההייטק, אתם צריכים ללמוד את השפה האנגלית על כל רבדיה. בכל הקורסים של ברלינגטון אינגליש יש דגש על ארבעה נושאי לימוד עיקריים:

  • כתיבה וניסוח – למידת כללי כתיבה וניסוח נכונים הינה קריטית עבור אנשים המעוניינים לעבוד בחברות גלובאליות. מסמכים רשמיים, מיילים וקורות חיים נכתבים כולם באנגלית, ויש לדעת את כללי הכתיבה הנכונים כדי לנסח אותם. בקורס אנגלית של ברלינגטון אינגליש נלמדים כל כללי הכתיבה והניסוח, כדי שתוכלו לכתוב בלי לטעות או להתבלבל.
  • דקדוק – בשיחה או בכתב, חשוב לדעת את כללי הדקדוק המדויקים של השפה האנגלית. בקורס הפרונטלי של ברלינגטון אינגליש עוברים יחד עם המורה בכיתה על כללי הדקדוק, ובקורס המקוון ישנן תוכנות למידה ייעודיות ללמידה ותרגול של כללי הדקדוק השונים, כדי שאתם תוכלו לקרוא, להתנסח ולדבר באנגלית בצורה רהוטה ונכונה.
  • אוצר מילים – כדי לדעת כיצד להתנסח באנגלית צריך גם להעשיר את אוצר המילים. בקורסים של ברלינגטון אינגליש נחשפים התלמידים לאוצר מילים עשיר וללומדות תרגול שונות להרחבת אוצר המילים, כמו גם לשיטות שאפשר ליישם ביום יום להעשרת אוצר המילים. בשיעורים נערכות גם שיחות באנגלית אשר חושפות את התלמידים למילים חדשות, אותן הם מסגלים ללקסיקון שלהם.
  • תרגול דיבור – בין אם אתם עומדים לפני ריאיון עבודה או ישיבה באנגלית, תרגול שיח באנגלית מהווה אבן דרך חשובה וקריטית בלימוד השפה. התרגול נעשה על ידי שיחות בשיעורים וסימולציות שונות שנועדו לתת לתלמידים ביטחון בדיבור וכן הכנה לקראת שיחות פורמליות בנושאים שונים.

 

 

שיטת למידה מעורבת

בברלינגטון אינגליש התלמידים מחולקים לפי רמות לקבוצות קטנות, אותן מובילים מורים מקצועיים בעלי אנגלית כשפת אם. הלמידה המעורבת משלבת בין טכנולוגיות מתקדמות ליחס אנושי ואישי, תוך שימת דגש על הקשיים הספציפיים של כל תלמיד ותלמיד. כך יכולים התלמידים להתקדם בקצב שלהם, לרכוש כלים חדשים ללמידת השפה ולהעצים את הביטחון שלהם בדיבור, כתיבה וקריאה בשפה האנגלית.

לסיכום

בברלינגטון אינגליש תוכלו ללמוד בקורס דיגיטלי או פרונטלי, בהתאם להעדפה האישית שלכם. השיעורים מכילים תרגולי כתיבה וניסוח, דקדוק, אוצר מילים ודיבור, כדי להתמקצע בכל רבדי השפה האנגלית. הלימודים מאפשרים ללמוד אנגלית לראיונות עבודה, לכתוב מסמכים רשמיים ולנהל שיחות באנגלית באופן שוטף. אם אתם רוצים לשפר את האנגלית שלכם, כדאי לפנות לברלינגטון אינגליש ולהתחיל לראות תוצאות כבר מהשיעור הראשון.

מאמרים נוספים

לחיות טבעוני

נגישות