חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ענף הספורט שתופס תאוצה בישראל: הכול על וויקבורד!

אחד מענפי הספורט הבולטים בשנים האחרונות בישראל הוא ללא ספק הוויקבורד. למעשה, וויקבורד הוא שם כולל לציוד ספורט מים הדומה לסנובורד או סקייטבורד, והוא מאפשר לגולשים ליצור חווית גלישה מהנה ומאתגרת המתבצעת במסגרת של גלישה על לוח, כאשר הגולש אוחז בחבל או ידית. וויקבורד הוא ספורט פופולרי המשלב אלמנטים של גלישה ואתלטיות, ועל כן אין זה פלא כי יותר ויותר צעירים וגם מבוגרים מתחילים לגלות התעניינות בענף. אם גם אתם רוצים לנצל את הזינוק של ענף הספורט הזה כאן בישראל, להלן כל מה שצריך לדעת אודות קורס מקצועי בתחום.

קורס וויקבורד – כל מה שצריך לדעת

אם אתם גולשים או רוצים להיכנס לתוך התחום, אין ספק כי הרשמה לקורס וויקבורד בעיר תל אביב בפארק מנחם בגין מהווה הזדמנות מצוינת בעבורכם להצטרף לאחד מענפי הספורט הבולטים והפופולריים ביותר בשנים האחרונות. חשוב להבין כי ישנם סוגים שונים של וויקבורד כמו וויקבורד בכבלים, בו הרוכב נמשך באמצעות מערכת כבלים עיליים, ווויקבורד בסירה ועוד. גולשים המתמחים בענף מסוגלים לבצע מגוון של טריקים כמו קפיצות, סיבובים והיפוכים באוויר, ובמקביל קהל הצופים מכל הגילאים יכולים ליהנות מהספורט המרתק הזה שהצליח לסחוף אחריו גם את הקהל הצעיר והמבוגר כאחד. מידע על קורס גלישה בתל אביב במתחם LAKE TLV הוא בדיוק מה שאתם מחפשים בשביל לקבל את המיומנות והטכניקה שתניב לכם את היכולת לא רק ללמוד כיצד לגלוש בסגנון הזה, אלא גם לקחת חלק פעיל בתחרויות.

מה לומדים במסגרת הקורס?

מתחם LAKE TLV נחשב למתחם גלישה ייחודי וראשון מסוגו בישראל. מדובר במתחם הגדול ביותר לסקי מים וכן וויקבורד, כאשר במתחם נערכים באופן קבוע תחרויות שבהם לוקחים חלק מיטב אלופי ישראל וכן מתחרים מכל רחבי העולם. קורס גלישת סקי מים בסגנון של וויקבורד מתבצע במסגרת של שלושה מפגשים הנערכים למשך כשעתיים. בשעה הראשונה תלמדו ביחד עם מדריך צמוד את טכניקת לימוד ספורט אתגרי וכיצד להשתמש בכבל, לטובת בנייה של ביטחון עצמי ומיומנות. לאחר מכן אתם מקבלים שעה חופשית שבמסגרתה תוכלו ליישם את הטכניקה שלמדתם לטובת התמודדות עצמאית המתבצעת בזמן הגלישה באגם. מדובר בחוויה שיכולה להתאים גם לילדים וגם למבוגרים והוא כולל לא רק הדרכה צמודה, אלא את כל הציוד הנדרש. הקורס מתבצע בקבוצה קטנה של בין שלושה ועד חמישה משתתפים, ודרישות הסף מחייבות ידע בסיסי בשחייה, והוא נמשך כחודש בלבד.

 

 

חוויה מהנה ומאתגרת

מעבר להיבט של לימוד טכניקה של גלישה, אין ספק כי מדובר בהזדמנות נהדרת בעבורכם לבקר באחד מהאזורים היפים והתוססים ביותר בישראל. מתחם LAKE TLV  הוא מתחם מושקע הכולל את מתחם הגלישה לצד מלתחות, בית קפה וכן אזור מנוחה שבו ניתן גם לקיים אירועים. לצד זה, באופן קבוע מתקיימים במתחם תחרויות החושפות את הקהל הרחב למיטב הגולשים והגולשות שמגיעים מכל רחבי העולם בשביל להתחרות ואף לנצל את ההזדמנות ליצירה של קשרים אישיים בין קהילת הגולשים ההולכת וצומחת כאן בישראל, בדומה למתרחש בעולם.

לסיכום

ספורט וויקבורד הוא ספורט אתגרי המשלב אלמנטים של סקי, גלישה ועוד. מדובר בספורט אתגרי שמצליח למשוך אליו את הקהל הצעיר והמבוגר כאחד, וכעת גם לכם יש את ההזדמנות להתנסות, במסגרת של קורס המתבצע במתחם LAKE TLV. באתר הרשמי של המתחם תוכלו למצוא את כל המידע אודות הקורס, מועדים וכן פעילויות המתרחשות באגם, לטובת הצטרפות המתבצעת בעקבות ענף ספורטיבי שתופס תאוצה.

מאמרים נוספים

לחיות טבעוני

נגישות