חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

לא רק גיפט קארד: באתר 12buy תוכלו למצוא מתנות ממותגות שוות במיוחד לעסקים

שוק המתנות בעבור עובדים מגלגל מיליוני שקלים מדי שנה, כאשר בכל שנה נרשם גידול במספר ההוצאות של בעלי עסקים בעבור רכישה של מתנות לעובדים. למעשה, מתנה לעובדים מהווה הזדמנות מעולה לא רק להוקיר אותם על פעילותם אלא גם לפעול במסגרת של אסטרטגיה לשימור העובד, כאשר לרוב מדובר במתנה כמו גיפט קארד. אם אתם רוצים לשדרג את המתנות לעובדים שלכם ואף לנצל את ההזדמנות לטובת מיתוג, אפשר ואף רצוי להיכנס כבר עכשיו לאתר 12buy. מה תוכלו למצוא באתר ומדוע מדובר בדרך נהדרת להשקיע את הכסף שלכם בחוכמה? להלן הפרטים.

מתנות ממותגות לעובדים – טרנד שנמצא במגמת תאוצה

למיתוג יש כוח משמעותי גם מבחינת היכולת לבלוט אבל גם מבחינת היכולת לספק במסגרת המיתוג אלמנט ייחודי ואישי, בייחוד בכל הקשור לחלוקה של הטבה לעובדים. למעשה, דרך האתר buy12 תוכלו לצאת לחגיגת קניות של מתנות ממותגות לעסקים בעלות כספית אטרקטיבית ועם שימת דגש על התאמה מדויקת לצרכים שלכם, כאשר באתר תוכלו למצוא מגוון רחב של מתנות – החל מכובעים ועד לספלים אותם ניתן למתג, ולחלק לעובדים במסגרת של האפי אוור או רגע לפני שיוצאים לחופשת החגים. במקום לרכוש לעובדים שלכם גיפט קארד גנרי, אפשר ואף רצוי לנצל את ההזדמנות ולבצע רכישה של מתנה ממותגת אשר היא גם איכותית אבל גם בעלת היבט פרקטי.

מדובר באתר אשר מאגד לא רק מתנות ממותגות אלא גם מוצרים לצד ערכות קיט שכל עובד ישמח לקבל, כאשר כל מה שצריך לעשות הוא להיכנס לאתר, לבחור את הפריטים ולאחר תשלום מאובטח לקבל אותם במשלוח מהיר בפריסה ארצית וגם גלובלית. כאתר אשר חרט על דגלו לספק לכל לקוח את המענה המושלם והטוב ביותר.

 

 

מדוע כדאי להזמין מתנות דווקא דרך האתר הזה?

ראשית, באמצעות יצירת קשר עם נציגי האתר תוכלו לקבל שירות מקצועי אשר מבוסס קודם כל על תהליך מיתוג אשר כולל הדפסה, רקמה, חריטה ועוד, בהתאמה אישית לסוג המתנה אותה אתם רוכשים בעבור העובדים שלכם. שנית, כלל המוצרים אשר נמכרים בפלטפורמה האינטרנטית נבחרים בקפידה, כאשר שימת הדגש של מנהלי האתר היא להציע מוצרים בעלי ערך חברתי וסביבתי מובהק. בכך, מצטרף האתר הזה לרשימה של אתרים שווים שמהם רצוי לבצע הזמנה, הן בשל המענה אותו אתם מקבלים והן בזכות היכולת להבטיח כי הכסף שלכם מושקע בחוכמה. כמי שחרטו על דגלם לספק לכל לקוח את השירות הטוב ביותר, מייסדי האתר חותרים באופן מתמיד להיכרות עם צרכי הלקוח, מה שמבטיח כי אתם כבעלי עסק תוכלו להשקיע את הכסף בחוכמה ולקבל תמורה מלאה.

מענה מושלם בעבור בעלי עסקים

האתר הוקם מתוך מטרה ליצור חדשנות בעולם המתנות לעובדים, וזאת כחלק משילוב של יצירתיות כמו גם מיתוג אשר מתבצע באמצעות שילוב של מכשור מתקדם לצד העדפה לתוצרת מקומית אשר נותנת לכם כבעלי העסק לתמוך בעסקים ישראליים, כל זאת דרך רכישה של מתנות ממותגות לעובדים. לצד זה, מייבאים בחברה מוצרים שנבחרים בקפידה ותוך שימת דגש על איכות מעולה, כל זאת מתוך מטרה ליצור בעבורכם כבעלי העסק את היכולת להוביל ליצירה של מענה מפתיע ואיכותי בעבור העובדים המסורים שלכם.

לסיכום

במקום לרכוש גיפט קארד לעובדים, אפשר ואף רצוי להשקיע ברכישה של מתנה ממותגת דרך האתר של 12buy. מדובר באתר מוביל בתחומו שזוכה לביקורות מצוינות מצד הלקוחות, ועל כן זה הזמן להיכנס לחגיגה של מתנות, בלחיצת כפתור.

מאמרים נוספים

לחיות טבעוני

נגישות