חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

דרופשיפינג למתחילים: מה זה ולמה כדאי להתחיל

דרופשיפינג היא שיטת מסחר אינטרנטית שנחשבת לאחת משיטות המכירה המתקדמות בעולם.  למעשה, מדובר בחנות אינטרנטית המאפשרת לכם למכור כל מוצר – החל מנעליים ועד מוצרים לבית, כאשר הדגש בשיטת המסחר הזו נוגע להעברה של הזמנות מצד הלקוחות דרך היצרן, ולא באחזקה ישירה שלכם. על כן, מדובר בשיטת מכירה המאפשרת לשווק ללקוחות מוצרים, כאשר היצרן אינו צריך להתעסק כלל בנושא השיווק והפרסום אלא רק בשליחת ההזמנה ללקוח. ככל שכמויות המכירה עולות, כך ניתן יהיה להרוויח יותר כספים כתוצאה מעמלה אותה גובים אל מול היצרן, ועל כן מדובר בשיטת מכירות שנמצאת במגמת תאוצה, בייחוד בעבור אנשים שרוצים להרוויח כסף מהצד או להפוך את שיטת המסחר הזו לחלק מהותי מההכנסה, בייחוד בשל העובדה כי ביחס לשיטות מסחר אחרות, אין צורך בהשקעה כספית מצדכם אלא בתשלום המתבצע אך ורק בעבור תשלום על המוצר לאחר שהלקוח הזמין אותו.

דרופשיפינג למתחילים: מה זה ולמה כדאי להתחיל

מה חשוב לדעת לפני שנכנסים לתחום?

אם גם אתם רוצים להתחיל למכור דרך שיטת המסחר הזו, הדבר החשוב ביותר הוא קודם כל לאתר מוצר שהוא בעל ערך ללקוח. מוצרים אלו זוכים לא רק לביקוש אלא גם יכולים להוביל לפתיחה של חנויות נוספות, כאשר שימת הדגש שלכם היא על שולי הרווח. ככל שהערך של המוצר גבוה יותר, כך המחירים אותם תוכלו לקבל מהמוכרים יותר אטרקטיביים יותר בשביל להרחיב ולהגדיל את שולי הרווח. בתור מתחילים, רצוי ליצור קשר עם מוכרים בפלטפורמות מרכזיות ומוכרות כמו אייבי או אמזון, כאשר במעמד ההתקשרות רצוי לתאם מראש את התנאים של הדרופשיפינג כך שתהליך המכירה יתבצע אך ורק על ידכם, כולל שירות לקוחות וכן מדיניות ההחלפות. בנוסף, שימו לב כי היצרן עמו אתם עתידים לעבוד הוא יצרן שקיבל דירוג גבוה כמו גם כזה שמעדכן אתכם בזמן אמת לגבי חוסרים וכן לתאם מראש א שיטת המשלוח, כל זאת מתוך מטרה ליצור תמהיל שבמסגרתו תוכלו להתמקד בשיווק ופרסום של המוצר ואילו היצרן יתעסק אך ורק במשלוח לבית הלקוח, כפי שנקבע מראש.

התמקצעות בתחום באמצעות מדריכים וליווי אישי

הפיתוי להיכנס לתחום הזה הוא פיתוי גדול, ועדות לכך ניתן למצוא באלפי הישראלים שכבר עכשיו עוסקים בתחום ומכניסים סכומי כסף נאים – עד לכדי כך כי הם עזבו את מקום העבודה ומתמקדים רק בשיטת המכירות הזו. יחד עם זאת, שיטת מסחר זו היא שיטה מתקדמת הדורשת מיומנות וידע מקצועי רב, ועל כן בשביל הצעדים הראשונים שלכם בתחום רצוי לקבל הדרכה ממוכרים ישראלים המתמחים בתחום וכבר עכשיו מנהלים מספר חנויות, כל זאת מתוך מטרה לקבל סיוע והדרכה בשלבים הראשוניים. בנוסף, בפלטפורמות האינטרנטיות כמו יוטיוב כמו גם ברשתות החברתיות ניתן להרחיב את סל הכלים, ובהתאם לכך להתחיל לעסוק בתחום.

מאמרים נוספים

לחיות טבעוני

נגישות