חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מפנקסי חשבוניות ועד לדפי ממו: כל מוצרי הניירת המשרדית שכל עסק צריך

אם אתם בעלים של עסק וזקוקים לפתרונות הדפסה איכותיים לניירת המשרדית, הגעתם למקום הנכון. קבלו את כל מוצרי הניירת המשרדית שכל עסק צריך.

פנקסי חשבוניות

חשוב שתדעו שעסק לא יכול להתחיל את הפעילות שלו לפני שיש לו את היכולת להפיק חשבוניות. אם אתם רוצים להקל על עצמכם מעט את התהליך הזה, חשוב שתדעו שאתר עותקים מציעים הדפסת פנקסי חשבוניות. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להיכנס למערכת של אתר עותקים, לבחור את כמות ההדפסה וכמובן את העיצוב של הפנקס. תוכלו לבחור עיצוב מתוך מגוון תבניות לעיצוב אונליין מבית עותקים, תוכלו כמובן לטעון קובץ מהמחשב שלכם ולערוך אותו אונליין לפי הצרכים שלכם.

כרטיסי ביקור לעסק

זה לא משנה כמה העסק שלכם יהיה מקצועי ויעיל, אם לא תשקיעו בפרסום לא עשיתם שום דבר. באתר עותקים אתם יכולים להדפיס כרטיסי ביקור ממותגים ומעוצבים לעסק, כאלה שיקפיצו אותו כמה רמות למעלה. תוכלו להדפיס את המידע שאתם רוצים על רקע בעיצוב לבחירתכם, על צד אחד או משני צידי הכרטיס. תוכלו להדפיס את הכרטיס על מגוון רחב של ניירות איכותיים,  כמו נייר ממוחזר, כרום ומלכותי כולל גימור למינציה. את הכרטיסים תקבלו הביתה באמצעות משלוח ובאיכות הכי גבוהה והכי מרשימה שניתן לקבל.

דפי ממו

כשאתם מנהלים עסק אתם צריכים לסייע לעובדים שלכם ולתת להם את כל הכלים שיעזרו להם להצליח. לפעמים ההצלחה מגיעה דווקא כתוצאה מהסתכלות על הפרטים הקטנים, אלה שבדרך כלל אנחנו שוכחים. לכן, אנחנו ממליצים לכם להפיק דפי ממו ממותגים ומעוצבים לעסק באמצעות אתר עותקים. תוכלו לעצב פתקיות ממו ולבחור בהדפסה צבעונית או שחור לבן, עם דפי ממו לא תשכחו שום דבר וזה חשוב מאד לפעילות שלכם.

 

 

פד לעכבר עם הדפס

כל העובדים שלכם במשרד עובדים עם מחשב וזו ההזדמנות שלכם בתור מנהלים לעשות להם קצת טוב על הנשמה. משטח לעכבר עם הדפסה אישית שתגרום לעובדים שלכם להיזכר במה שהם אוהבים, להתגעגע הביתה ופשוט להיות שמחים. תוכלו כמובן לתת להם לבחור איזו הדפסה שהם רוצים, אך אתם כמובן גם יכולים להפיק משטח ממותג עם לוגו החברה ומסר אישי לעובדים. כל מה שאתם צריכים זה להעלות תמונה, להוסיף גם הקדשה ומשטח העכבר כבר בדרך אליכם.

לוח תכנון שולחני יומי

זה לא משנה כמה העובדים שלכם יהיו מקצועיים, אם לא תעבדו על פי תכנון מוגדר ומסודר סביר להניח שהפעילו שלכם בעסק לא תצליח במיוחד. לכן, אנחנו ממליצים לכם להפיק לוח תכנון שולחני יומי שבעזרתו העובדים שלכם יתכננו את הזמן שלהם באופן אופטימלי. תוכלו כמובן להזמין לוח תכנון ממותג מתוך מגוון גדלים ועיצובים מרשימים שאתר עותקים הכין עבורכם מבעוד מועד, או כמובן לטעון קובץ משלכם למערכת.

למה כדאי לכם להשקיע בניירת ממותגת למשרד?

זה אמנם יישמע לכם קצת מוזר, אך ההצלחה מתחילה דרך הפרטים הקטנים. אם אתם רוצים שהעובדים שלכם, קל וחומר הלקוחות שלכם, יתחברו לעשייה ולמסרים שלכם, אנחנו בהחלט ממליצים לכם להשקיע בניירת ממותגת. זה יהפוך את המשרד שלכם לכזה שמדבר בשפה אחת, הן מבחינה פנים ארגונית והן מבחינה חוץ ארגונית וזה ודאי חשוב מאד.

לסיכום

אם אתם זקוקים לניירת משרדית שתשדרג את הנראות של החברה שלכם ותרתום גם את העובדים וגם את הלקוחות לעשייה שלכם, אנחנו בהחלט ממליצים לכם להיעזר בשירות של אתר עותקים.

מאמרים נוספים

לחיות טבעוני

נגישות