חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בעלי עמותה: מערכת לאיתור קולות קוראים היא הכלי שאתם חייבים להכיר

כבעלי עמותה, אתם בוודאי יודעים כי אחת מהדרכים האפקטיביות ביותר לטובת גיוס כספים לעמותה יכולה להתבצע באמצעות איתור של קולות קוראים אשר מאפשרים לקבל סכומי כסף גבוהים, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של גיוס כספים מוצלח. אם בעבר הלא רחוק נדרש מכם להשקיע זמן באיתור שהתבצע באמצעות אמצעים מסורתיים כמו עיתונים, כיום באמצעות המערכת המשוכללת של חברת אטלס גם אתם תוכלו לקבל גישה וכלים אפקטיביים לגיוס. מהי המערכת הזו וכיצד היא יכולה לסייע לכם? להלן כל הפרטים.

מערכת לאיתור קולות – באופן מקוון ועם נגישות מלאה

חברת אטלס היא חברה מובילה בתחומה אשר מתמקדת בסיוע לעמותות לטובת גיוס כספים, וזאת באמצעות שלל כלים שבהם ניתן להשתמש דרך האתר הרשמי של החברה. כלי יעיל במיוחד שיכול לסייע לכם להיעזר באמצעים טכנולוגיים היא המערכת אותה הקימו בחברה ואשר כוללת אפשרות לאיתור וחיפוש של קולות קוראים המותאמים לצרכים שלכם ולאופי הפעילות, כאשר היתרון של המערכת הזו נובע בעקבות יכולת לבצע אונליין ניתוח מעמיק של הקול הקורא ובהתאם לכך גם להגיש בקשות שנועדו להוביל לתהליך גיוס מוצלח בעבור בעלי עמותות.

 

 

כאשר לוקחים בחשבון את העובדה כי הרשויות במדינת ישראל מעניקות מענקים גבוהים שיכולים להגיע לסכומי כסף גבוהים מדי שנה, אין ספק כי מדובר בהזדמנות מעולה בעבורכם לנצל את הקדמה הטכנולוגית וכן את האתר של חברת אטלס לטובת יצירה של כסף משמעותי שבו תוכלו להשתמש לטובת מימוש החזון שלכם כבעלי העמותה. זאת ועוד, הכלי הזה מאפשר לבצע סנכרון בין ממשק משימות ואף לקבל התראות בזמן אמת לגבי קולות קוראים, כל זאת מתוך מטרה להיות עם אצבע על הדופק ובהתאם לכך להגיש את הבקשה לקבלת מענק כספי.

מה חשוב לדעת אודות גיוס כספים לעמותות?

בין אם מדובר בעמותה חדשה או בעמותה ותיקה, תהליך של גיוס כספים חייב להיות מבוסס על מספר מקורות, כאשר היכולת להגיש בקשה לקול קורא מהווה הזדמנות מצוינת לניצול של אמצעים טכנולוגיים חדשניים אשר מותאמים בדיוק לצרכים של בעלי עמותות, בייחוד לאור פיצ'רים מיוחדים כמו למשל אפשרות לאחסן את קבצי ההגשה ואף לקבל ליווי מקצועי והדרכה המתבצעת על ידי נציגי חברת אטלס, כחלק ממעטפת מלאה ומקצועית אשר יכולה בהחלט לסייע לטובת יצירה של מערך גיוס אפקטיבי שיוביל גם לניהול תקין של כספי העמותה. שקיפות כמו גם מחויבות כלפי הערכים לשמן הקמתם את העמותה לצערנו אינם מספיקים בשביל להוביל את העמותה לעבר הגשמה של מטרות בטווח הקצר כמו גם בטווח הרחוק, כתוצאה מניצול של אמצעים טכנולוגיים.

חלק בלתי נפרד מהכנה לקראת הגשת הבקשה צריך להתבצע בהתאם לדרישות של הקול הקורא, ועל כן קראו היטב את התנאים וכן היעזרו בנציגים של החברה לטובת הגדלת הסיכויים ואיתור של קולות הרלוונטיים לתחום העיסוק של העסק שלכם.

לסיכום

באמצעות הפלטפורמה האינטרנטית של חברת אטלס תוכלו גם אתם כמנהלי עמותה להשתמש בכלים ייעודים אשר מאפשרים לקבל גישה לקולות קוראים כמו גם להגיש בקשה, כל זאת באופן מקוון וללא התעסקות מיותרת. מדובר באלמנט שיכול לחסוך לכם לא  מעט זמן כמו גם מאמץ, וזאת כחלק מהבנה כי באמצעות הכלים הנכונים ניתן לאתר קולות קוראים רלוונטים ובהתאם לכך להגדיל את מקורות המימון של העמותה שלכם. אז קדימה, למה אתם מחכים? הגיע הזמן להתקדם לעבר עידן חדש אשר מאפשר לפרוץ קדימה ובהתאם לכך להוביל ליצירה של מערך גיוס אפקטיבי.

מאמרים נוספים

לחיות טבעוני

נגישות