חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חללי העבודה של Dogether: לעסקים שמחפשים משרד קצת אחר

מעבר לחלל עבודה משותף מהווה הזדמנות מצוינת ליצור סביבת עבודה מפרה ואפילו מהנה, וזאת בעקבות היכולת להגיע למשרד שבו יש אווירה קהילתית ומפרה. אחד ממתחמי העבודה המבוקשים בישראל הוא מתחם Dogether אשר מציע חוויה חדשנית וראשונה מסוגה בישראל, בעבור עסקים, חברות הייטק וכן עצמאיים. מה הופך את חלל העבודה הזה למיוחד בנוף? אנחנו כאן עם כל הפרטים.

Dogether – חוויה קהילתית ראשונה מסוגה

מתחם העבודה Dogether ממוקם בערים נתניה וראשון לציון ומציע בעבור בעלי עסקים כמו גם עצמאיים יכולת לשכור עמדות עבודה וכן חדרי ישיבות, בהתאם לצורך ובמדיניות תשלומים גמישה. למותג יש חללי עבודה בנתניה הממוקמים בתוך מגדל עסקים הממוקם בסמוך לעורקי תחבורה ראשיים, ובמרחק של 20 דקות בלבד מהעיר תל אביב. ההקפדה על הפרטים הקטנים – החל מריהוט איכותי ועד מטבח מאובזר הוא זה שהופך את המתחם הזה למבוקש במיוחד, בייחוד בשל האווירה הקהילתית שנוצרת כתוצאה משהות במתחם שבו אפשר ואף רצוי לעבוד בהתאם לרצונות שלכם, החל מעבודה לבד ועד ניהול של פגישות עם צוות העובדים במשרדים מאובזרים.

זינוק במספר העובדים שמחפשים משרדים משותפים

היכולת לעבוד בחלל עבודה משותף הפך לחלק בלתי נפרד משוק התעסוקה, בייחוד בקרב עובדים עצמאיים שרוצים ליצור סביבת עבודה שמעלה את רמת הפרודוקטיביות, בייחוד בשל היכולת ליצור קשרים עסקיים עם עובדים אחרים ואף להוביל לסיעור מוחות מוצלח שיסייע לפצח בריפים. כלל המשרדים של המותג מבוססים על מיטב הטכנולוגיה – החל מספק אינטרנט איכותי ועד מסכים שבהם ניתן יהיה להקרין מצגות או סיכומי פגישות, כחלק משימת דגש על חווית עובדים שאומנם לא מועסקים במשרדים אלא יוצרים בתוך המשרד מרחב קהילתי ומאובזר במלואו.

 

 

שימת הדגש בתהליך של תכנון החלל המשותף מבוססת על אפס התחייבות, כך שניתן להגיע למשרד בהתאם לצרכים שלכם ועם שימת דגש על חוויה הכוללת שתייה קלה, לאונג' מפנק, אינטרנט קווי מהיר, הפי האוור וכן אלמנטים נוספים שהופכים את השהייה במשרד ליותר מעוד יום במשרד, אלא לחגיגה של ממש שמתבצעת באמצעות חדרי ישיבות, אופן ספייס ואפילו חדרי כנסים ואירועים שיאפשרו לכם להרים חגיגה בלתי נשכחת, כל זאת במסגרת השהייה בחלל העבודה של מותג מוביל בתחומו בעולם החללים המשותפים.

החל מעסקים קטנים ועד חברות גדולות

הייחודיות של מתחם העבודה בעיר נתניה כמו גם בראשון לציון נובע מתוך היכולת לאכלס את כל סוגי העובדים – החל מעובדים בודדים ועד חברות שמחזיקות במעל ל-100 עובדים, כאשר לבעלי חברות מדובר ביתרון עצום המאפשר גמישות מלאה וכן יכולת לעבודה היברידית שהפכה לחלק בלתי נפרד משוק התעסוקה לאחר מגפת הקורונה. באתר הרשמי של המותג תוכלו להתרשם ממתחמי העבודה באמצעות סיור וירטואלי, ואף ליצור קשר עם נציגי השירות, כל זאת מתוך מטרה להוביל בסופו של דבר ליצירה של מרחב המאפשר הפריה הדדית וכן אווירה שיכולה בהחלט להעיף את העסק שלכם כמה צעדים קדימה.

לסיכום

מתחם העבודה Dogether נחשב לאחד ממתחמי העבודה המבוקשים בישראל, ולא בכדי. מאז הוקם הצליח המתחם למשוך חברות, עסקים בינונים וקטנים וכן עצמאיים אשר רואים בסביבת העבודה שיצר המותג כמקום שבו אפשר לצמוח ולגדול, הן ברמה האישית והן ברמה התעסוקתית. מעבר לאווירה הנעימה, אין ספק כי הנגישות הגבוהה לעורקי תחבורה

מאמרים נוספים

לחיות טבעוני

נגישות