חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הקמת אתר שופיפיי: כל מה שצריך לדעת לפני שיוצאים לדרך

גם אתם מבקשים להרוויח מנפלאות הטכנולוגיה הדיגיטלית, גם אתם רוצים להימנע מהצורך להחזיק חנות פיזית וגם אתם מבקשים לוודא שתהליך הרכישה יהיה נוח, נגיש ומוצלח? נראה שגם אתם צרכים להכיר את הפלטפורמה שופיפיי כדי לזכות להקים אתר איקומרס מוצלח. אז מהם היתרונות של חנות מסוג איקומרס, במה כרוך התהליך ומה חשוב לדעת בנושא? ניגשנו לעשות סדר!

כל הסיבות להחזיק באתר איקומרס

מתלבטים האם להקים אתר איקומרס? ראוי שתיקחו בחשבון שמדובר בפלטפורמה שתגדיל את ההכנסות ובמקביל תמזער עלויות, במיוחד כיום כאשר הלקוח מחפש אחר הדרך הקצרה והבטוחה ביותר להשלים עסקה. על מנת להשלים זאת יש להגדיר צרכים ודרישות, להגדיר תקציב, לבחון מגוון פתרונות שהפלטפורמות השונות מציעות, לבצע בחירה ולצאת לדרך, ופה אנחנו כאן על מנת להסביר מדוע רבים מוצאים בשופיפי נקודת מוצא מבטיחה. כיצד אם כן יוצאים לדרך? ובכן השלבים לביצוע מפורטים באתר Icount, ופה נציין שבהחלט שווה לעבור על הדברים – מדובר במענה מדויק שמסיר חששות ומכשולים.

היכרות ראשונית עם שופיפיי

שופיפיי מובילה בעולם האיקומרס. מדובר במערכת קוד סגורה. המערכת מאפשרת להקים, לעצב ולתפעל חנויות מקוונות. המערכת כוללת מגוון כלי עזר מרכזיים, כגון קבלת תשלומים, תפעול עגלת קניות, הגדרת תפריטים ואף קיימים שירותים משלימים, כגון שיווק SEO ויצירת דו"חות. כיצד אם כן יוצאים לדרך? עקבו אחר השלבים הבאים:

הרשמה – ראשית יש להירשם לשירות. לשם כך יש להגיע לאתר הבית, למצוא את הכפתור הירוק וליהנות מתקופת ניסיון, כאשר בין היתר נדרשים למלא מספר פרטים אישיים.

הוספת אלמנטים – בתום ההרשמה מגיעים למסך ניהול של אתר החנות. הגיע הזמן להתחיל להעלות מוצרים רכישה!

 

 

עיצוב החנות – על מנת לעצב את החנות באופן שידבר נכונה אל קהל היעד, יש להשקיע בעיצוב החנות. כאן ניתן לבחור צבעים, לוגו, פונטים, תצוגות קרוסלה, פונקציונאליות של פריטים ומגוון משתנים נוספים, כאשר שלל תבניות מעוצבות מאפשרות לאתר להיראות ייחודי ומושקע. פה ראוי לדעת שיש לא מעט תבניות חינמיות, אך אם מחפשים תבניות יותר מושקעות, אפשר לשדרג – לשלם וליהנות מתבניות פרמיום.

מגדירים דומיין – בוחרים דומיין דרך חזרה לאתר הראשי ובחירה בכפתור Add a Domain. כאן נציין שאפשר להיעזר בדומיין קיים, וגם עבור כך תמצאו הסבר מפורט באתר. בשלב זה יש לוודא שכל ההגדרות אכן מדויקות.

מפעילים מערכת ניהול תשלומים – פה ראוי לדעת שמערכת ניהול התשלומים הפנימית מבית שופיפיי טרם נכנסה לפעולה, אך אין מקום לדאגה. פשוט מחברים את החנות למגוון גורמים רלוונטיים מתחום ספקי סליקה, כולל כמובן הליך קבלת תשלומים. האפשרויות מגוונות ואיכותיות, כך שניתן לבחור בין תשלום דרך ביט או דרך כרטיס אשראי, כאשר טוב לדעת שגם פה ניתן למצוא מערכות שמעניקות תקופת ניסיון, ממש כפי שמערכת מבית iCount מציעה.

חולמים לתפעל חנות מקוונת? צאו לדרך!

לסיכום נציין שיש לא מעט פלטפורמות עבור פתיחת חנויות מקוונות, אבל שופיפיי היא בהחלט המלצה בטוחה. היא מונעת את הצורך להקים אתר סחר מאפס, מציעה ממשק נוח ונגיש, כל הזמן מתחדשת ומציעה מגוון שירותים מובילים ללא עלות. כמו כן, אין להתעלם מהעובדה שיש לה מעל ל2 מיליון משתמשים, כך שנראה שהרוב הגדול יודע מה הוא עושה. אז אם גם אתם חולמים לתפעל חנות מקוונת עובדת ויעילה, אך חוששים משלב ההקמה וממגוון תרחישי ביניים, ההמלצה שלנו היא פשוט שתצאו לדרך, כי כפי שציינו קיימים מדריכים מפורטים ויעילים, ואף יש קבוצות תמיכה ברשתות החברתיות – נצלו זאת!

מאמרים נוספים

לחיות טבעוני

נגישות